Zanim tak naprawdę zaczniesz się zastanawiać też czy pójść na takową rozmowę o pracę, co będziesz chciał powiedzieć na rozmowie o prace a może i zapytać danego rekrutora o coś musisz pierw zadać sobie parę naprawę ważnych pytań. Jakie są to tak naprawdę pytania?

Pytania, które musisz zadać sobie przed rozmową.

Pytanie nr 1

Jak dobrze znam treść moich takowych o to dokumentów rekrutacyjnych.

Napiszesz CV i list motywacyjny, ale jednak czy tak naprawę pamiętasz je? Rekrutator na pewno Ciebie o takowe to CV i doświadczenie zapyta, warto jednak znać swoje dotychczasowe CV.

Pytanie nr 2

Czy rzeczywiście chce tam podjąć pracę?

Jeżeli nie wiesz nic o firmie, w które masz, tak naprawdę podjąć pracę to taka o to rozmowa kwalifikacyjna może, być tylko i wyłącznie klęską. Wiele osób idących na rozmowę o pracę niestety nic nie wie o danej to firmie przez to, też ich rozmowy wypadają bardzo źle.

Pytanie nr 3

Czy jestem przygotowana/przygotowany do takiej rozmowy?

Warto sobie też i takie o to pytanie zadać. Warto też i tutaj sobie przemyśleć wszystko, co musisz, wiedzieć, pamiętać kierując, się na taką o to rozmowę o pracę. Musisz zabrać odpowiednie dokumenty i wiele to więcej dodatkowych elementów.

Pytanie nr 4

Czy mam jasno sprecyzowane cele i oczekiwania również i te finansowe?

Tutaj musisz odpowiedzieć sobie tak naprawdę na jedno z tych najważniejszych pytań. Idąc, na takową rozmowę o pracę na pewno zostaniesz, zapytany o swoje cel i oczekiwania finansowe w tej firmie dlatego, też warto znać odpowiedzi na te o to pytanie. Które niby wydaje się proste, ale jednak tak nie jest.